Jest nam niezmiernie miło poinformować, że kolejny numer “Kultury w formacie A2” jest już dostępny. Tym bardziej cieszy fakt, że od marca tego roku udało nam się wydać 9 numerów A2 (łącznie 18 000 sztuk),  przy współpracy z instytucjami kultury, organizacjami pozarządowymi, przedsiębiorcami i animatorami kultury, którzy wspólnie tworzyli i tworzą różnorodną ofertę kulturalną Opola. Dziękujemy również wszystkim artystom zaangażowanym w poszczególne numery A2, a także Prezydentowi Miasta Opola oraz Wydziałowi Kultury Urzędu Miasta.

Mamy nadzieję, że “Kultura w Formacie A2” stanie się trwałym projektem i uda nam się pozyskać ponownie fundusze z Urzędu Miasta Opola, dzięki którego dofinansowaniu było możliwe wydawanie w 2012 roku waszego ulubionego informatora kulturalnego.

Ponownie zachęcamy do czynnego uczestnictwa w życiu kulturalnym Opola, w czym niewątpliwie pomoże Wam grudniowy numer A2. W tym miesiącu macie możliwość podziwiania twórczości rysownika Bartosza Minkiewicz spod którego ręki zrodził się SUPERBOHATER WILQ.

grudzień