Uff!!! Udało się!!! Nadszedł kolejny rok, a wraz z nim kolejne wydanie Kultury w formacie A2!!! Dzięki za wypełnienie ankiety, dzięki za trzymanie kciuków, dziękujemy Urzędowi Miasta Opola za zaufanie i wsparcie. Cieszymy się, że nadal możemy Was informować o kulturalnych wydarzeniach w Opolu za pomocą naszego wyjątkowego plakatu.

Wersja elektroniczna A2 do pobrania:
a2_styczen_2014_web

Póki co zima nas rozpieszcza i bardzo grubych swetrów nosić nie musimy, ale mimo tego styczniowe wydanie przynosi odzianego w wełnę mrówkojada. Grafikę stworzyła Katarzyna Olbromska – studentka opolskiego Instytutu Sztuki, zajmuje się głównie rysunkiem i grafiką komputerową. Rysuje odkąd pamięta i planuje z tej czynności zrobić sposób na życie. (http://owlbrom.digart.pl/ https://www.behance.net/olbromskat).

Bądź na bieżąco i bierz udział w kulturalnych wydarzeniach naszego miasta!!! Zachęcamy również do dzielenia się Waszymi uwagami na temat naszego projektu.
Wasze wskazówki będą dla nas bardzo cenne.

O WSZYSTKICH wydarzeniach możecie czytać na naszym profilu na FB: www.facebook.com/kulturawformaciea2. POLUB NAS!

Organizujesz wystawę, koncert, pokaz filmowy, performance, spotkanie autorskie, debatę etc.? Chcesz, aby dowiedziało się o tym jak najwięcej osób? Prześlij nam informacje do 20.01.2014 r. na adres: kulturawformaciea2@gmail.com.

Papierową wersję A2 otrzymacie w wielu punktach miasta są to m.in. Miejska Biblioteka Publiczna, Informacja Turystyczna, Kiosk Kulturalny, Kawiarnia Kofeina, Teatr Dramatyczny im. Jana Kochanowskiego i wiele, wiele innych.

Projekt Kultura w Formacie A2 współfinansowany z budżetu Urzędu Miasta Opole.