NOC KULTURY

W ramach opolskiej „Nocy Kultury” stowarzyszenie OPAK zaprasza na wystawę oraz towarzyszący jej koncert „Make Like a Tree”. „Disconnected” to połączenie muzyki oraz sztuk wizualnych z Opolem – jego historią i kulturą. Będzie to jedno z pierwszych wydarzeń w nowej, niezależnej przestrzeni kulturalnej Opola – Miejsce X będzie gościć 3 opolskich artystów i niezwykłego przybysza z zagranicy.

O godzinie 18:30 na Moście Groszowym wydarzenie rozpocznie Misia Bedka – „Misia Bedka: zaKOCHA”, po oficjalnym rozpoczęciu przemaszerujemy na ulicę Sienkiewicza 20 of. do Miejsca X.

Na miejscu będzie można zobaczyć wystawy Mirelli Bukały pt. „O tym jak Wojciech do Opola przyszedł” i Aleksandry Dzido „Opole (dis)connected”.

O 20:00 rozpocznie się koncert „Make Like a Tree” – projektu Sergeya Onischenko, wędrowca z Ukrainy, po który tej pory zagrał blisko 250 koncertów w 200 miastach na całym świecie.

Ze względu na kameralną przestrzeń, ilość miejsc jest znacznie ograniczona, DARMOWE wejściówki na koncert można odebrać w Kiosku Kulturalnym przy ul. Strzelców Bytomskich (26.05.2016 nieczynny z kolei 27.05.2016 czynny od 7:00 do 19:00). Z kolei wystawa będzie czynna do północy!

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA POZOSTAŁE WYDARZENIA W RAMACH OPOLSKIEJ NOCY KULTURY: www.nockultury.opole.pl

NOC CC