Kategoria:

warsztaty

Data:

17 listopada 2018
10:00 - 18:00

Lokalizacja:

miejsce x

KOCHANE KOBIETY ♥

Zapraszam Was na spotkanie z mocą naszych głosów.

Głos to wspaniały dar, który łączy Cię z Twoimi emocjami i wrażliwością, z Twoim ciałem, z naturą, z innymi istotami.

Jest piękny, bo jest Twój.

>>>>>>>>>>>obejrzyj film z zaproszeniem na poprzedni warsztat
https://www.facebook.com/warsztaty.b.ciemiega/videos/338520960052057/
—————————————————————–

Wzdychanie, sapanie, czuły szept, śmiech, łkanie, jęk, krzyk… Uwalnianie głosu pomaga nam w momentach pięknych i trudnych. Gdy się kochamy, gdy doświadczamy dużego wysiłku fizycznego, gdy dajemy na świat nowe życie. Za pomocą głosu możemy uspokajać i relaksować siebie i innych, ululać do snu, możemy nawet uzdrawiać.

Moc głosu kobiety ulokowana jest nie w gardle, lecz w obszarze brzucha, miednicy, łona. Rodzi się tam gdzie życie. Wstyd, nagromadzone napięcia i estetyczne reżimy powodują, że wciągamy brzuch, blokujemy naturalny taniec bioder.
Pierwszym krokiem do skontaktowania się z mocą Twojego głosu jest otworzenie się na przyjemność. Głęboki oddech, kontakt z Ziemią, westchnienie, dźwięk, który rozmasowuje ciało od środka.
—————————————————————–

>>>Czy lubisz brzmienie swojego głosu?
>>>Czy czujesz się słuchana i słyszana?
>>>Czy umiesz oddychać do brzucha?
>>>Czy pozwalasz sobie na łzy, gdy chce Ci się płakać?
>>>Czy potrafisz krzyczeć?
>>>Czy znasz przyjemność śpiewania?

Jeśli czujesz intuicyjnie, że praca z głosem może być ważna na drodze Twojego rozwoju, jeśli pragniesz zanurzyć się we wspierającej energii kobiet – czekam na Ciebie ♥

Nie ma znaczenia, czy pracowałaś już wcześniej z głosem, czy jesteś zawodową wokalistką, a może z trudem przychodzi Ci krzyknąć czy głośno westchnąć.

Na warsztatach pokażę jak powolutku, krok po kroku, uwolnić dźwięki, które są w nas. Jak skontaktować się z mocą własnej wibracji.

Niech energia swobodnie popłynie w Twoim ciele. Usłysz siebie i poczuj się dobrze ze swoim głosem.
Takim, jaki jest.
—————————————————————–

>>> CZAS I MIEJSCE:
17 listopada, 10.00-18.00 (w tym przerwa na obiad)
Miejsce X, ul. Henryka Sienkiewicza 20 oficyna, Opole

>>>CENA:
150 zł + 30 zł na działalność miejsca (łączny koszt 180 zł)
Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 80 zł (numer konta przesyłam po zapisaniu się na warsztat). Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

>>>ZAPISY:
barbara.ciemiega@gmail.com

Zabierz ze sobą wygodne ubranie, matę i wodę do picia. Ćwiczymy na boso lub w skarpetkach.

W razie pytań – pisz w wiadomości prywatnej lub dzwoń:
660 573 351
Jeśli przeszkodą do wzięcia udziału w warsztacie jest cena – napisz. Być może wspólnie uda nam się znaleźć rozwiązanie 🙂
—————————————————————–

>>>O MNIE:

Nazywam się Basia Ciemięga. Moją pasją są kobiety i praca z głosem. Prowadzę autorskie warsztaty, na których pomagam kobietom odnaleźć przyjemność w używaniu własnego głosu, doświadczyć swojej mocy i wzajemnej, wspierającej energii. W pracy łączę doświadczenie zdobyte u moich mistrzów i nauczycieli (Ewa Grochowska, Natalka Polovynka, Elżbieta Zapendowska i Andrzej Głowacki, Olga Szwajgier, Jorge Parente, Shai Dayan) z intuicją, która w miarę mojego rozwoju prowadzi coraz piękniej. Ukończyłam Akademię Praktyk Teatralnych „Gardzienice” i temu doświadczeniu bardzo wiele zawdzięczam. Jestem też absolwentką kulturoznawstwa (specjalność „performance – sztuka rozwoju”). Przez wiele lat realizowałam się jako wokalistka i aktorka, uczestnicząc w projektach artystycznych i badawczych związanych z muzyką tradycyjną różnych kultur świata. Uwielbiam obcować z naturą we wszystkich jej przejawach i dbać o ducha poprzez praktykę jogi, wspinaczkę i bieganie.
—————————————————————–

>>>OPINIE O WARSZTATACH:

**Wielka uczta dla ducha i ciała. Po tych warsztatach i magicznym czasie w grupie kobiet, zupełnie inaczej używam głosu, inaczej słyszę siebie.
(Nadia)

**Przez ostatnie dwa lata kilka razy próbowałam na różnych warsztatach wydobyć z siebie głos. Czułam, że na gardle mam zaciśniętą niewidzialną obręcz. Jakieś dźwięki się przez nie przeciskały, ale z trudem i wielka frustracją. A jednocześnie czułam, że to ważne, że razem z tym głosem coś większego jest uwięzione w środku. Po pierwszym dniu warsztatów z Basią popłynęły łzy. Pierwszy raz w życiu z ulgi, a nie ze złości i bezsilności.
Basia towarzyszy w tej drodze mądrze i z miłością. Wspiera, nie ocenia i pozwala każdemu otwierać się na śpiewanie we własnym tempie. Jest uważna i jakimś siódmym zmysłem dostrzega, kiedy człowiek chce się schować, kiedy brak mu odwagi. Wtedy jest obok w taki sposób, jakby wyciągała rękę i mówiła “chodź, wierzę w ciebie, dasz radę”.
(Patrycja)

**Wspaniała, ciepła, o ogromnej wiedzy i spokoju wewnętrznym istota, jaką jest Basia tworzy tak znakomitą, luźną atmosferę, że nawet ten, kto “nie umie śpiewać”, przy niej otwiera się i wydobywa z siebie najpierw nieśmiały, a potem coraz mocniejszy głos! To cudotwórczyni. A jej uśmiech roztapia serca i… głosy.
(Ania)

**Basia jest niesamowitym partnerem i przewodnikiem w podróży do głębi siebie, swojego głosu i wewnętrznej muzyki. Jej energia zdaje się napędzać cały świat dookoła.
(Małgosia)

**Warsztaty z Basią to ekscytująca i radosna przygoda, to podróż wgłąb siebie, ale i do drugiego człowieka, to wspaniała praktyka nie tylko uwalniania swojego głosu, ale też dbania o swoje ciało i duszę. (Kasia)