Kategoria:

koncerty

Data:

17 marca 2018 - 18 marca 2018
20:00 - 02:00

Lokalizacja:

miejsce x

Kiedy debiutowała EP’ką Enuff miała już na koncie występy na Openerze i Spring Break. Szybko zainteresowała się nią wytwórnia
Alkopoligamia.com. To pod jej skrzydłami w kwietniu epka ukazała się fizycznie, a chwilę wcześniej premierę miał pierwszy klip do piosenki “Pozwol”, który do tej pory osiągnął pół miliona wyświetleń.
Twórczość Rosalie. to efekt własnych muzycznych poszukiwań w odpowiedzi na coraz szerzej eksplorowane trendy we współczesnej muzyce rnb, czerpiącej z klasycznego hip-hopu i nowej elektroniki.
19 stycznia ukazuje się jej pierwszy album długogrający. Na “Flashback” znajdziemy czołówkę producentów polskiej sceny niezależnej. To właśnie współpraca z nimi i wspólny czas spędzony w studio z Envee’m, pozwoliła Rosalie. stworzyć spójny, emocjonalny album, który nawet jeżeli ominie playlisty topowych stacji radiowych, zagości w osobistych odtwarzaczach na długo.

SUPPORT: Trap Door

KIEDY? 17 marca 2018 – SOBOTA – od 20:00 do 2:00 // koncert Rosalie. – 21:00

GDZIE? Miejsce X, ul.H.Sienkiewicza 20 oficyna, Opole

BILETY: 20 zł przedsprzedaż // 25 zł w dniu imprezy //
Bilety do kupienia w Masala Tea House – Herbaciarnia od 29 stycznia lub on-line już dzisiaj: http://opak.org.pl/miejsce-x-2/program/jak-kupic-bilety/

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA więc radzimy:
KUPUJCIE BILETY SZYBCIEJ NIŻ PÓŹNIEJ!

——————————————————————
Miejsce X prowadzone jest przez super Stowarzyszenie OPAK – Opolski Projektor Animacji Kulturalnych.
——————————————————————
1% na OPAK, 100% dla OPOLA, przekaż swój wartościowy 1% podatku na stowarzyszenie OPAK // nr KRS 0000326670