Kategoria:

spotkania

Data:

29 stycznia 2018
17:00 - 19:00

Lokalizacja:

miejsce x

Tworzycie kolektyw, który angażuje się w feministyczne akcje? Działacie w stowarzyszeniu lub fundacji na rzecz praw kobiet i/lub osób z doświadczeniem życia w roli kobiety? Macie pomysł na feministyczne działania, ale brakuje Wam pieniędzy? Zastanawiacie się, czy możecie wziąć udział w konkursie? Nie macie pewności, na co można przeznaczyć pieniądze z minigrantu? A może po prostu nie słyszałyście jeszcze o Funduszu Feministycznym i chcecie dowiedzieć się czegoś więcej?

Serdecznie zapraszamy! Chcemy Was poznać i opowiedzieć Wam o Funduszu Feministycznym oraz o konkursie na minigranty oraz odpowiedzieć na Wasze pytania.

Termin: 29 stycznia (poniedziałek), godz. 17.00
Miejsce: Miejsce X, ul. Henryka Sienkiewicza 20 oficyna, Opole

Szczególnie zapraszamy osoby i inicjatywy wspierające prawa i głosy młodych kobiet, kobiet z niepełnosprawnościami, kobiety nieheteroseksualne, osoby niebinarne, osoby interpłciowe, osoby transpłciowe, kobiety wykluczone ekonomicznie, kobiety z mniejszości etnicznych, migrantki, uchodźczynie, kobiety mieszkające na wsi i w mniejszych miejscowościach.

Jeśli z powodu ograniczonej sprawności, słabej znajomości języka polskiego lub z innych powodów będzie Wam trudno wziąć udział w spotkaniu, skontaktujcie się z nami pod mailem kontakt@femfund.pl lub tel. 736 060 436 (w poniedziałek i środę w godz. 10:00-15:00 oraz we wtorek i czwartek w godz. 15:00-20:00).