MASZ ZACIĘCIE DZIENNIKARSKIE?

JESTEŚ UCZNIEM SZKOŁY PONADGIMNAZJALNEJ LUB STUDENTEM I, II ROKU STUDIÓW W WOJEWÓDZTWIE OPOLSKIM?

CHCESZ WYPROMOWAĆ SWOJĄ TWÓRCZOŚĆ, A PRZY OKAZJI WYGRAĆ CENNE NAGRODY I WZIĄĆ UDZIAŁ W PROFESJONALNYCH WARSZTATACH DZIENNIKARSKICH?

TEN KONKURS JEST DLA CIEBIE!

DOŁĄCZ DO REDAKTORÓW MAPY KULTURY- ogólnopolskiego portalu o kulturze regionów wspierającego dziennikarstwo społeczne, gdzie jedno kliknięcie pozwoli Ci poznać Ludzi, Miejsca, Klimaty i Wydarzenia związane z kulturą interesującego Cię regionu.

Twoje wpisy, komentarze tworzą zawartość Mapy Kultury.

Zdefiniuj słowo „Kultura” – zdecyduj co zostanie utrwalone na Mapie jako ważne, ciekawe, warte zapamiętania, umieszczenia w wirtualnej przestrzeni i podzielenia się z innymi.

Zaplanuj z nami wycieczkę, podróż, której tematem przewodnim będzie Kultura.

Podczas tworzenia możesz korzystać z poradnika specjalnie przygotowanego przez Mariusza Szczygła – uznanego dziennikarza, reportażystę, pisarza, laureata Europejskiej Nagrody Literackiej!

Ważne, aby Twoje teksty spełniały następujące warunki:

– muszą być tekstami autorskimi, mogącymi bazować na źródłach i cytatach, które należy podać w bibliografii;

– mogą stosować się do przydatnego poradnika przygotowanego przez Mariusza Szczygła – uznanego dziennikarza, pisarza, reportażysty.

– zawierać min. 1800 znaków (ze spacjami);

– muszą być opatrzone zdjęciem, publikowanym bez naruszenia praw autorskich (zamieszczanie zdjęć na licencji CC wymaga podania źródła i autora);

– muszą być opatrzone dopiskiem “Konkurs” na końcu tekstu.

 

Na Twoje teksty czekamy do 7 grudnia 2012.

Nie zwlekaj! Do wygrania tablety dla autorów najlepszych prac w każdej z kategorii oraz 3-dniowe warsztaty dziennikarskie dla 15 wyróżnionych!

Więcej informacji w regulaminie.

Do pobrania:
regulamin-mapakultury
karta zgłoszeniowa- mapa kultury  
poradnik – Mariusz Szczygieł