To już ostatni numer Kultury w formacie A2 w tym roku. W grudniu co prawda dni krótkie, ale nie tylko wieczorami można spędzić bardzo miło i kulturalnie czas, nie tylko wieczorową, ciemną porą. Znajdź w jednym z wielu miejsc egzemplarz wyjątkowego plakatu Stowarzyszenia OPAK lub korzystaj z jego wirtualnej wersji dostępnej na stronie www, zaprzyjaźnionych portalach lub na naszym profilu na Facebooku (linki poniżej).

foto

Grudzień to także taki miesiąc, w którym do 13/12, do godz. 12.00 macie wpływ na powstanie wyjątkowego Miejsca X w Opolu. Dołóż swoją cegiełkę —-> http://polakpotrafi.pl/projekt/miejsce-x

Autorem grudniowej grafiki jest Bartosz Paliga – pochodzi z Polski, z Opola. Absolwent Państwowego Studium Kulturalno-Oświatowego i Bibliotekarskiego w Opolu, spec. fotograficzna oraz Uniwersytetu Śląskiego – Wydziału Radia i Telewizji, spec. organizacja i produkcja filmowo-telewizyjna. Od kilku lat między dniem a nocą zajmuje się projektowaniem graficznym. Nieprawdopodobnie sympatyczny i utalentowany człowiek. Do tego skromny że nie powiem, bo nie przejdzie to przez klawiaturę. Światowego formatu miłośnik fotografii. Ojciec, syn, mąż. W kilku słowach chłopak jak miód. Twórca szaty graficznej Kultury w formacie A2. Jego prace można od 3.12 oglądać w Klubokawiarni Kontakt na wystawie pt. Fantasmagorie.
kontakt: dobrefotografie@gmail.com

Bądź na bieżąco i bierz udział w kulturalnych wydarzeniach naszego miasta!!!

O WSZYSTKICH wydarzeniach możecie czytać na naszym profilu na FB: www.facebook.com/kulturawformaciea2. POLUB NAS!

 

Papierową wersję A2 otrzymacie w wielu punktach miasta są to m.in. Miejska Biblioteka Publiczna, Informacja Turystyczna, Kiosk Kulturalny, Kawiarnia Kofeina, Teatr Lalki i Aktora, Klubokawiarnia Kontakt i wiele, wiele innych oraz podczas wydarzeń np. World Press photo w GSW, Kino Konesera, Seansów w Kinie Studio czy podczas koncertów w NCPP.

DO POBRANIA:
a2_grudzień_2014