a2 styczen grafika

Kolejny rok nastał, tym razem Kultura w formacie A2 dociera do Was jedynie drogą elektroniczną. Wniosek do Urzędu Miasta stworzony i złożony, teraz tylko pozostaje trzymać kciuki i czekać na wyniki. Mamy nadzieję, że uda nam się kontynuować nasz ważny projekt i nadal informować Was na bieżąco o tym, co się dzieje na co dzień w Opolu kulturalnego.

Do pobrania:
a2_styczeń_2015

 

Przypominamy też o możliwości  podzielenia się z nami 1% swojego podatku, który przeznaczymy na Miejsce X (http://opak.org.pl/argumenty/).

 

Autorem fotografii do styczniowego numeru Kultury w formacie A2 jest Michał Krawiec – absolwent Instytutu Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Od jakiegoś czasu zajmuje się grafiką warsztatową i cyfrową fotografią, starając się łączyć te media w jeden spójny język. Zajmują go elementy przestrzeni miejskiej, niekiedy całe podwórka, które są zapomniane, w których czas się zatrzymał, syntetyzuje je. Tworzy kompozycje oszczędne w swojej formie, stanowiące elementy „symetryczne”; równoległe rzeczywistości. W ostatnim czasie do swoich prac przenosi również obserwacje postaw i zachowań ludzkich. Swoje analizy zamienia na szyte formy przestrzenne. Wkrótce odbędzie się wystawa indywidualna jego prac w Galerii ZPAP Pierwsze Piętro przy ul.Krakowskiej 1. Będzie miała tytuł “Zadanie domowe”.

 

Bądź na bieżąco i bierz udział w kulturalnych wydarzeniach naszego miasta!!!

O WSZYSTKICH wydarzeniach możecie czytać na naszym profilu na FB: www.facebook.com/kulturawformaciea2. POLUB NAS!