Las-4-Bartosz-Posacki-2015-wersja-S

“Złote liście spadają z drzew…” Jesienna A2 już do Was poleciała, a w niej mnóstwo świetnych wydarzeń (Otworzyliśmy wreszcie Miejsce X !!! Byliście już? Jak się Wam podoba??? )

Po mału rozgrzewamy się przed październikiem pełnym festiwali (Opole Sonwriters Festival, Opolskie Lamy, OFFoto, Drummfest to tylko kilka). Na który planujecie się wybrać???

A we wrześniowej Kulturze w formacie A2 praca Bartosza Posackiego – urodzonego w Opolu w 1976 roku. Absolwenta Opolskiego Liceum Sztuk Plastycznych. Skończył studia na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego, na kierunku Projektowanie Architektury Wnętrz. Dyplom z zakresu projektowania architektury wnętrz oraz aneks z malarstwa obronił w 2001 roku. W 2007 roku uzyskał tytuł doktora na Wydziale Grafiki i Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. W roku 2014 uzyskał tytuł doktora habilitowanego na Wydziale Artystycznym Instytutu Sztuki Uniwersytetu Śląskiego. Od 2001 roku związany z Instytutem Sztuki Uniwersytetu Opolskiego gdzie obecnie kieruje Katedrą Intermediów. Brał udział w ponad 80 wystawach w Polsce i zagranicą, między innymi w USA, Niemczech, Czechach, Holandii i Francji. Zajmuje się działaniami z zakresu nowych mediów, grafiką oraz projektowaniem graficznym.

DO POBRANIA: A2 wrzesień 2016 wersja S