Drodzy czytelnicy obecnie wydawanie Kultury w Formacie A2 zostało wstrzymany z uwagi na brak funduszy. Liczymy, że wrócimy z publikacją w 2019 roku, a i poszukujemy osób które byłyby zainteresowane tworzeniem informatora w roli koordynatora, widzisz się w tej roli to pisz do nas już dzisiaj na opak1234@gmail.com

A przed Wami ostatni numer, który ukazał się w lipcu 2018 roku; do pobrania tutaj: A2_WAKACJE_2018

ZNAJDŹ PROFIL A2 I POLUB NA Facebooku !
https://www.facebook.com/kulturawformaciea2?fref=ts

 

Stowarzyszenie OPAK przedstawia projekt KULTURA W FORMACIE A2 wydawany od marca 2012 roku. Powstał on z myślą o ułatwieniu mieszkańcom i turystom korzystania z atrakcji Opola. Masz wolny wieczór? Szukasz rozrywki? Chcesz zrobić coś fajnego? Informator A2 to Twój przewodnik po świecie najciekawszych wydarzeń kulturalnych oraz różnorodnych akcji społecznych odbywających się w naszym mieście.

Na drugiej stronie plakatu znajdziesz  prace artystyczne opolskich twórców. Chcemy w ten sposób przybliżać  ich twórczość i promować ją.

——————————–

Też tworzysz i chciałbyś, aby Twoja praca znalazła się w kolejnym numerze?

Organizujesz wystawę, koncert, pokaz filmowy, performance, spotkanie autorskie, etc.? Chcesz, aby dowiedziało się o tym jak najwięcej osób?

Interesujesz się kulturą w naszym mieście? Lubisz angażować się w kulturalne projekty? Chciałbyś współtworzyć wydawnictwo Kultura w Formacie A2?

Pisz na opak1234@gmail.com

——————————–

Rozglądaj się uważnie, papierowa wersja KULTURY W FORMACIE A2 dostępna jest w wyselekcjonowanych lokalach, galeriach i siedzibach instytucji kulturalnych, a także podczas ciekawych wydarzeń.

——————————–

Projekt współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Opola oraz Stowarzyszenia OPAK.

Zapisz

Zapisz