Drodzy czytelnicy w okresie styczeń-luty 2018 Kultura w Formacie A2 na pewno się nie pojawi. Projekt od 2012 roku jest dofinansowany przez Urząd Miasta Opola w ramach konkursów w dziedzinie kultury. Obecnie trwa nabór wniosków. Jak tylko poznamy wyniki poinformujemy Was o wznowieniu działań.

Ostatni wydany numer to grudniowy numer Kultury w Formacie A2 do pobrania tutaj: a2_pobierz

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku:
https://www.facebook.com/kulturawformaciea2?fref=ts

 

cut_prev 3 (1)

Plakat, kalendarz, przewodnik po kulturze w Opolu! „Kultura w Formacie A2” to kultura w pigułce, na naszym plakacie znajdziecie Państwo informacje o najciekawszych wydarzeniach kulturalnych, różnorodnych akcjach społecznych, odbywających się w danym miesiącu w Opolu.

Celem OPAK’u, poprzez dystrybucję „Kultury w Formacie A2” jest stworzenie platformy komunikacji i przenikania się sztuki wysokiej (muzea, galerie, teatry), ze sztuką niezależną – uliczną, ofensywną. Dwustronny plakat formatu A2, dostępny jest bezpłatnie, na terenie całego Opola, w wybranych lokalach, niezależnych sklepach, galeriach i siedzibach instytucji kulturalnych, a także podczas ciekawych wydarzeń kulturalnych.

Projekt finansowany ze środków Urzędu Miasta Opola oraz Stowarzyszenia OPAK.

ZNAJDŹ PROFIL A2 I POLUB NA Facebooku !
https://www.facebook.com/kulturawformaciea2?fref=ts

Wiadomość dla kreatywnych:
Jeśli też tworzysz i chciałbyś/chciałabyś, aby Twoja praca znalazła się w kolejnym numerze? Prześlij nam swój projekt na adres: kulturawformaciea2@gmail.com . Zgłoszenia przyjmujemy do 18 dnia każdego miesiąca. Spośród nadesłanych prac wybierzemy tę, która pojawi się w następnym numerze. Rozglądaj się uważnie! SZUKAJ PLAKATU OSTATNIEGO DNIA MIESIĄCA!

Zapisz

Zapisz