1. ZAKUP BILETÓW przez INTERNET:

• Wszyscy zainteresowani kupnem biletów przez internet na wydarzenia kulturalne lub warsztaty odbywające się w Miejscu X wystarczy, że dokonają wpłaty na rachunek organizatora najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem:

40 1940 1076 3079 3831 0004 0000 CREDIT AGRICOLE
Stowarzyszenie OPAK – Opolski Projektor Animacji Kulturalnych, Ul.H.Sienkiewicza 20 oficyna, 45-037 Opole

• W treści przelewu prosimy wpisać nazwę wydarzenia na który kupujesz bilet.
• Po dokonaniu wpłaty na rachunek organizatora prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres e-mail: opak.miejscex@gmail.com
• Wpłaty na konto przyjmujemy na 3 dni robocze przed wydarzeniem, później zapraszamy do kupna biletów na tzw. „bramce” tuż przed wydarzeniem.

2. ZAKUP BILETÓW w MIEJSCU X:

Bilety na wydarzenia kulturalne oraz na warsztaty można zakupić w Miejscu X na tzw. bramce tuż przed wydarzeniem lub warsztatem.

3. ZAKUP BILETÓW w CASCARA:

Bilety na wydarzenia kulturalne można zakupić w Cascara codziennie między 11:00 a 22:00. Cascarę znajdziecie na opolskim Rynku pod numerem 31.

4. ODBIÓR 

Zakupione przez internet bilety będą na Was czekać w Miejscu X na bramce podczas danego wydarzenia. Przy odbiorze proszę podać liczbę biletów oraz imię i nazwisko osoby, która dokonała zapłaty przelewem.

5. ZWROTY BILETÓW

Zwroty wpłat nastąpi w przypadku odwołania lub zmiany daty wydarzenia.

6. INFORMACJE DODATKOWE

Nie korzystamy obecnie z serwisów pośredniczących sprzedaż biletów z uwagi na ich prowizje. Jesteśmy organizacją non-profit i każda złotówka przeznaczona jest na działalność Miejsca X dlatego bardzo Wam dziękujemy za Wasze wsparcie!