1. ZAKUP BILETÓW/KARNETÓW przez INTERNET:

• Wszyscy zainteresowani kupnem biletów/karnetów przez internet na wydarzenia kulturalne lub warsztaty odbywające się w Miejscu X wystarczy, że dokonają wpłaty na rachunek organizatora:

40 1940 1076 3079 3831 0004 0000 CREDIT AGRICOLE
Stowarzyszenie OPAK – Opolski Projektor Animacji Kulturalnych, Ul.H.Sienkiewicza 20 oficyna, 45-037 Opole

• W treści przelewu proszę wpisać nazwę wydarzenia na który kupujesz bilet/karnet.
• Po dokonaniu wpłaty na rachunek organizatora prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres e-mail: opak.miejscex@gmail.com
• Wpłaty na konto przyjmujemy na 2 dni robocze przed wydarzeniem, później zapraszamy do kupna biletów/karnetów na tzw. „bramce” tuż przed wydarzeniem.

2. ZAKUP BILETÓW/KARNETÓW w MIEJSCU X:

Bilety na wydarzenia kulturalne oraz karnety na warsztaty można zakupić w Miejscu X na tzw. bramce tuż przed wydarzeniem lub warsztatem.

3. ZAKUP BILETÓW w KIOSKU KULTURALNYM oraz HERBACIARNI MASALA TEA HOUSE:

Bilety na wydarzenia kulturalne można zakupić w Kiosku Kulturalnym przy ul. Piastowskiej 17 w godzinach 6:00 – 18:00 od poniedziałku do piątku oraz w soboty od 7:00 do 14:00, a także w Herbaciarni Masala Tea House codziennie między 12:00 a 22:00. Masalę znajdziecie przy ulicy Kośnego 46 oczywiście w Opolu.

4. ODBIÓR 

Zakupione przez internet bilety/karnety będą na Państwa czekać w Miejscu X na bramce podczas danego wydarzenia. Przy odbiorze proszę podać liczbę biletów oraz imię i nazwisko osoby, która dokonała zapłaty przelewem.

5. ZWROTY BILETÓW/KARNETÓW

Zwroty wpłat nastąpi w przypadku odwołania lub zmiany daty wydarzenia.

6. INFORMACJE DODATKOWE

W przyszłości planujemy stworzyć własny system sprzedaży biletów przez internet, który będzie Państwa przekierowywał od razu do banku.  Nie korzystamy obecnie z serwisów pośredniczących sprzedaż biletów z uwagi na ich prowizje. Jesteśmy organizacją non-profit i każda złotówka przeznaczona jest na działalność Miejsca X.