Kategoria:

koncerty

Data:

14 września 2017
20:00 - 21:30

Lokalizacja:

miejsce x

Stowarzyszenie OPAK – Stowarzyszenie Opolski Projektor Animacji Kulturalnych zaprasza na koncert otwierający nowy sezon w Miejsce X, jak i alternatywny before przed 54. Krajowym Festiwalem Polskiej Piosenki 😉

INFO:

CO? Koncert Robert Piernikowski

KIEDY? 14 września 2017 – CZWARTEK – 20:00, bramka otwarta od 19:30

GDZIE? Miejsce X, ul.H.Sienkiewicza 20 oficyna, Opole

BILETY: 10 zł przedsprzedaż // 15 zł w dniu koncertu //
Bilety do kupienia w Kiosku Kulturalnym oraz Herbaciarni Masala lub on-line już dzisiaj:
https://opak.org.pl/miejsce-x-2/program/jak-kupic-bilety/

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA więc radzimy:
KUPUJCIE BILETY SZYBCIEJ NIŻ PÓŹNIEJ!

————————–————–

Robert Piernikowskiski – znany ze składów Napszykłat i Syny, jak i ze współpracy z perkusistą Adamem Gołębiewskim, czy reżyserem Janem Klatą.
Producent, wokalista, autor tekstów oraz kompozytor muzyki teatralnej. Mieszka i pracuje w Poznaniu.
Stylistyki, na której polu stawiał swoje pierwsze, autorskie kroki, i która powraca w jego twórczości raz po raz, przefiltrowana przez kolejne muzyczne i życiowe doświadczenia.
Nie inaczej jest też na jego najnowszym krążku “No fun” – przywodzącej na myśl skojarzenia z twórczością Deana Blunta, wielo-wątkowej opowieści w której historie zasłyszane w osiedlowym monopolu spajają się w jedno ze wspomnieniami z 90sowych, świnoujskich dyskotek i emocjami od których rap trzyma zwykle bezpieczny dystans.

————————–————–

OPAK – czyli Opolski Projektor Animacji Kulturalnych to stowarzyszenie, które od 2009 roku rozkręca życie kulturalne w Opolu. Projekty takie jak Kultura w Formacie A2, Alternatywna Mapa Opola czy właśnie Miejsce X to nasza sprawka.