Kategoria:

spotkania

Data:

12 lutego 2023
16:00 - 20:00

Lokalizacja:

miejsce x

Kulturalne spotkania w kulturalnym miejscu. Pierwszy taki speed dating w Opolu. Proponujemy okazję do poznania drugiej połówki – akurat na Walentynki! Jesteś zmęczony/a randkowaniem przez internet? Spotykaniem się na pierwszą randkę z osobami, po których nie wiesz czego się spodziewać? Mamy rozwiązanie! Speed dating, czyli pierwsze szybkie randki w Miejscu X!
Nie wiesz, czy będzie Ci się dobrze rozmawiać z kimś kogo dopiero spotkałeś? Nie martw się ta rozmowa będzie trwała tylko 5 minut! A po niej będzie kolejna, kolejna, kolejna i takim sposobem rozmów będzie tyle ile osób przeciwnej płci ?
Jeśli ktoś wpadnie Ci w oko na koniec zapiszesz na przygotowanym przez nas formularzu kto to był. Jeżeli ta druga osoba również wskaże Ciebie przekażemy Wam obojgu Wasze dane kontaktowe. I reszta tej historii zależna jest już tylko od Was…
Dla kogo: kobiet i mężczyzn – planujemy dwie grupy 20-40 lat oraz 30-50 lat, w każdej po 10 kobiet i 10 mężczyzn. Osoby w wieku 30-40 lat mogą zapisać się na obydwa spotkania ?
Gdzie: Miejsce X – ul. Sienkiewicza 20of
Kiedy: 12.02.2023 r.
Koszt: 25 zł (w dniu wydarzenia płatne 35 zł)
*lub: przy zapisaniu się na obydwie grupy mamy promocję – 40 zł łącznie, a możesz zwiększyć swoje szanse na znalezienie kogoś interesującego
I tura – 16:00 – 20-40 lat
II tura – 18:00 – 30-50 lat
Jak się zapisać? Pisząc do nas maila na adres: opak.miejscex@gmail.com -> potwierdzimy Ci, że mamy dla Ciebie miejsce i przekażemy numer konta do wpłaty za Twój udział.
Zgłoś się na ten wyjątkowy speed dating w Opolu