OPAK wraz z Trap Door ma wielki zaszczyt zaprosić Was na nowy cykl koncertowy w Miejscu X. Serie koncertów promujących w Opolu świeżych, polskich artystów rozpoczniemy od występu rapera niemieszczącego się ramach i kanonach rapu znanego szerokiej publice.

Adi Nowak, bo o nim mowa, to poznański raper, który zadebiutował niedawno, ale w rakietowym tempie skupił już na sobie zainteresowanie słuchaczy i krytyków. W kilka tygodni od opublikowania na internecie epki “Nienajprawdziwsze”, podpisał kontrakt z Asfalt Records, wytwórnią wydającą takich artystów jak O.S.T.R., Fisz czy Taco Hemingway. Adi to przykład rapera, który przebija się do świadomości słuchacza oderwaniem swojego stylu od wyrobionych do tej pory kanonów rapowania po polsku.

Nienajprawdziwsze EP w Onet Muzyka
„…Do głosu w rapie coraz częściej dochodzą oryginalne, nietuzinkowe postaci, które wymykają się stereotypom i konserwatywnym ideałom. Najważniejszymi wartościami stają się coolness factor i pewnego rodzaju wyróżnik, charyzmat. To właśnie przypadek Adiego Nowaka, dwudziestokilkulatka z Poznania, który po pracy (…) na własnoręcznie „kradzionych” z Internetu beatach, stworzył materiał, będący synonimem luzu i łobuzerki…” – pisze Marek Fall

Po koncercie odbędzie się afterpary w wykonaniu Trap Door, które potrwa do godziny 24:00

Zapraszamy serdecznie i zachęcami do śledzenia Trap Door na facebooku – już niedługo tam więcej informacji o kolejnych nadchodzących wydarzeniach.

Kiedy? 19.11.2016
Gdzie? Miejsce X
O której? 20:00
Za ile? 15zł przedsprzedaż / 20 zł w dniu koncertu

Bilety można nabyć w:

Kofeina Opole ul.Kościuszki 31
Masala Tea House – Herbaciarnia ul.Kośnego 46
Miejsce X ul.Sienkiewicza 20, oficyna

adi

14940114_1090392254407824_612694318650007370_o