[Głosujemy na Opole – nowa miejscówka w ramach Lechstarter!]

Drodzy Opolanie!

Jako Stowarzyszenie OPAK bierzemy udział w tegorocznym programie LECHSTARTER. Jak pisze organizator “LECHSTARTER to program, który już od 3 lat realnie zmienia na lepsze przestrzenie miejskie. IV edycja programu przybrała udoskonaloną formułę. Tym razem to Leszek – wraz z architektem Jakubem Szczęsnym i Filipem Springerem wyszedł naprzeciw potrzebom mieszkańców i przygotował 3 wyjątkowe projekty miejskich przestrzeni, które łączą w sobie wszystko, co najważniejsze: wspólne spędzanie czasu, kulturę, sztukę, nowoczesny i funkcjonalny design. Niezmienna pozostaje kwota, którą Leszek przeznacza na ich realizację – 1 000 000 zł.”

Chcielibyśmy z wami stworzyć piękną przestrzeń w centrum Opola, nad Odrą. W miejscu ukochanym przez wszystkich. OPAK stara się o więcej – o przestrzeń, która zintegruje mieszkańców podczas warsztatów czy koncertu, zaprosi przypadkowych przechodniów, będzie miejscem ciekawych spotkań. OPAK chce regularnie dostarczać Opolanom całego spektrum wydarzeń i rozrywki, organizowanych w najatrakcyjniejszej lokalizacji w mieście: od projekcji filmowych po warsztaty jogi i spotkania autorskie.

Pomóż nam zrealizować ten projekt, oddając głos na nasze miasto pod tym linkiem: https://lechstarter.urbanforms.org/miasta/opole

Możesz to robić codziennie aż do 20 maja, bezpłatnie. Aby zagłosować musisz mieć ukończone 18 lat. Liczymy na Ciebie, pokażmy na co stać Opole!

#opole #leszekdlaopola